Kontakt / WSPÓŁPRACA

Bali Ubud zdjęcia blogO MNIE

Cześć!

Fajnie, że tu jesteś! 🙂

Nazywam się Monika. Podróżuję … odkąd pamiętam 🙂
Na początku były to wyjazdy do rodziny na południe Francji z rodzicami – najpierw dużym Fiatem, potem bordowym Volvo a na koniec sportową Hondą, w której ledwo się mieściliśmy. Ja i moja siostra, utułane, śpiące na wiezionych z Polski konserwach, kanapkach z mielonką jedzonych na parkingach przy autostradzie i wszystkim co się tylko dało przywieźć: zielonych glinianych prowansalskich talerzach, błyszczących obrusach, butelkach z likierem kawowym, t-shirtach z bohaterami Dinseya – „bo u nas nie było” 🙂

Uwielbiam nurkowanie, caffe latte z papierowego kubka zimą i espresso latem, zapach świeżo skoszonej trawy i morskiej soli (szczególnie na piance nurkowej i włosach), kolor złoty i konwalie. Ukochane miejsce na świecie? Na razie archipelag Raja Ampat w Papui Zachodniej (Indonezja), o którym będę tu bardzo dużo pisać. Chyba nigdzie nie ma takiej magii.

Nie jestem dziewczyną, która rzuciła wszystko, żeby wieść życie cyfrowego nomada. To niezwykle kusząca perspektywa, ale na razie pracuję w jednej z warszawskich korporacji, starając się godzić pracę zawodową z tym, co kocham najbardziej. Znajomi w pracy często dziwią się, mówiąc „Ty chyba masz podwójną ilość urlopu, bo wciąż wyjeżdżasz”. Tymczasem dni urlopowych mam, jak większość, 26. Da się? Da się 🙂

Wszystkie wyjazdy planuję na własną rękę, korzystając z internetu i wiedzy lokalsów. Dzięki temu mogę zejść z utartych szlaków i podzielić się z Wami wyjątkowymi doświadczeniami, niezapomnianymi wrażeniami, pięknymi miejscami, inspiracjami i wieloma praktycznymi poradami.

Moje podróżnicze marzenia? Odwiedzenie każdego kontynentu, nurkowanie z rekinami wielorybimi, podróż przez mokrą pustynię solną w Boliwii, zorza polarna i noc pod namiotem na pustyni w Maroko.

 

O BLOGU WANDERGIRL 

 

Blog Wandergirl  powstał w maju 2016r. To połączenie interesujących, inspirujących i angażujących treści, unikalnych miejsc i pięknych hoteli, praktycznych porad, atrakcji spoza mainstreamowych przewodników, wyjątkowych zdjęć, reportaży video oraz typowo kobiecego lifestyle’u.

Moi czytelnicy to głównie kobiety w wieku w wieku 25-34, z dużych miast. To osoby ciekawe świata, poszukujące nowych rozwiązań, interesujące się podróżami, sportem, elektroniką, akcesoriami, gadżetami, kulinariami i urodą. Prowadzą aktywny tryb życia, są na bieżąco z trendami, przykładają dużą wagę do jakościowych produktów i mądrych rozwiązań, dążą do realizacji marzeń, są wrażliwe na estetykę.   

Więcej informacji na temat bloga znajdziecie w tej prezentacji.

 

WANDERGIRL W MEDIACH 

 

 „Top 10 miejsc na upalne wakacje w środku zimy”

 „Jak szukać tanich lotów? Sprawdzone sposoby”

„9 sposobów na tanie bilety lotnicze” 

 

Untitled design (1)

 

WSPÓŁPRACA

Jeżeli moje kanały Cię zainteresowały i jesteś zainteresowany współpracą, będę wdzięczna za kontakt przez formularz w zakładce „Napisz do mnie” , lub za pośrednictwem maila hello@wandergirl.pl 

Jestem otwarta na różne formy współpracy, zależy mi jednak, aby była ona dopasowana  do charakteru, stylistyki i tematyki bloga. 

 

DOTYCHCZASOWE KOOPERACJE