Pomysł na weekend: Wiedeń. Co zobaczyć w Wiedniu

Wiedeń leży tak blisko Polski, a przez tyle lat jakoś nie udało mi się tam pojechać. Zawsze były inne pomysły: jak weekend to raczej w Polsce, a jak przedłużony weekend, to już lepiej wziąć dłuższy urlop i pojechać nieco dalej.

 

 

Tym razem z urlopem było krucho – miałam tylko piątek + weekend a ponieważ czasowo zbliżała się rocznica mojego ślubu, chcieliśmy wyjechać gdzieś dalej. Wybór padł na Wiedeń 🙂

Co zobaczyć w Wiedniu przez weekend?

 

Co zobaczyć i jak rozplanować sobie weekendowy pobyt w Wiedniu, tak żeby zwiedzić trochę ciekawych miejsc ale (co do mnie niepodobne) nie zamęczyć się totalnie? Jak zrobić Wiedeń na luzie, na chillu i na fajnie w dwa dni? Zobaczcie moje propozycje!

 

Co zobaczyć w Wiedniu? Dzień #1

 

Co zobaczyć w Wiedniu? Dzień #2

 

 

Gdzie spać w Wiedniu?

 

Możecie wybrać mój hotel – Grand Hotel Wien (recenzja) (kod zniżkowy 50 zł do Booking.com) albo  skorzystać z AIRBNB – jeżeli jeszcze nie jesteście zalogowani w tym serwisie łapcie mój KOD ZNIŻKOWY AIRBNB na 110 zł (KLIKNIJ), ważny przy Waszej pierwszej rezerwacji  🙂   #najlepiej

 

 

 
    

 

A jeżeli chcecie dowiedzieć się, jak wygląda podróż do Wiednia pociągiem, zapraszam Was do tego artykułu: Podróż do Wiednia pociągiem. 

 

 

Inne artykuły z cyklu o Wiedniu:

Gdzie w Wiedniu zjeść najlepszy Tort Sachera? 

Wiedeń – gdzie spać? Hotel na specjalną okazję

Najlepszy sznycel po wiedeńsku w Wiedniu 

 

   

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply